Goleniów, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec w salonie firmowym

Golenów

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
Aktywna obsługa klientów w salonie firmowym.
Doradztwo i badanie potrzeb klientów.
Realizacja zamówień i obsługa bazy danych klientów.
Utrzymywanie dobrych, długotrwałych relacji z klientem.
Wymagania:
Wysoka kultura osobista.
Pozytywne nastawienie do klienta.
Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
Doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży.
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie w dobrej atmosferze.
Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji.
Stałe wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym.
Dużą samodzielność i możliwości awansu.
Miejsce pracy: Goleniów
Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 20 grudnia 2010  na adres e-mail:
marketing@forte.biz.pl/ lub listem do siedziby firmy:
ul. Mechaników 104
65-119 Zielona Góra

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę FORTE dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)". Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Grudzien, 2010  13:11

Identyfikator: 253849

Wyświetleń: 2205