Goleniów, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszyn

Łozienica

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OPERATOR MASZYN

Lokalizacja: Łozienica k. Goleniowa (woj. zachodniopomorskie)

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę &#8211; bezpośrednio pod firmą, bez agencji (nie jest to oferta pracy tymczasowej)
- Udział w projekcie budowy od podstaw nowoczesnej fabryki

OBOWIĄZKI:
- Obsługa maszyn do produkcji papierów ściernych

WYMAGANIA:

- Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
- Doświadczenie w pracy produkcyjnej lub obsłudze maszyn

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: techniczne@lsj.pl/ w temacie podając: &#8222;Operator maszyn&#8221;

Szczegółowe informacje: tel. 91 814 52 52 oraz 508 505 308 w godzinach od 9:00 - 17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 25 Czerwiec, 2017  19:36

Identyfikator: 614551

Wyświetleń: 1422